Team

Het team van Synnovem

Bij Synnovem werken de volgende rekenmeesters:

Sale Wiersma
sale@synnovem.nl

Frans van Wieren
frans@synnovem.nl

Douwe Vellinga
douwe@synnovem.nl

Miranda Bakker
miranda@synnovem.nl

Age Knol
age@synnovem.nl

Doeke Dijkstra
doeke@synnovem.nl

Sybrant Heidstra
sybrant@synnovem.nl

Wat kunnen we voor u berekenen?

We komen graag langs om te vertellen wat we voor u kunnen betekenen

Bellen
Email
Bel mij terug